Twój bezpłatny serwis ogłoszeniowy

+DODAJ OGŁOSZENIE   Za darmo  
To ogłoszenie jest nieaktywne

Dom na sprzedaż, Kopina Zabłocie, 104 m2

 • Kopina, lubelskie
 • Rynek wtórny
 • Dodane 10 sierpnia 2021
 • ID ogłoszenia: 2417453
 • Wyróżnij to ogłoszenie
 • Odśwież to ogłoszenie
Dodaj do schowka
 • Zgłoś nadużycie
  Powód zgłoszenia

ID oferty w Biurze : 112/2352/ODS
Kategoria : Dom na sprzedaż
Lokalizacja : Kopina Zabłocie (lubelskie)
Powierzchnia : 104 m2
Ilość pokoi : 5

Na sprzedaż urokliwy DOM, położny w miejscowości Zabłocie koło Milanowa, w województwie lubelskim.
Nieruchomość usytuowana, w zacisznym miejscu, w odległości około 2 km od głównej szosy biegnącej z miejscowości gminnej Milanów do Wohynia, z dala od skupiska zabudowań wiejskich, pomiędzy miejscowościami Kopina i Planta.

Powierzchnia działki wynosi 3519 m2 (0,3519 ha), a jej orientacyjne wymiary to 45 metrów szerokości na 65 metrów długości. Działka od strony wschodniej przylega do linii kolejowej, a od strony północnej do drogi szutrowej.

Budynek, spełniający aktualnie funkcję domu jednorodzinnego, został wybudowany z czerwonej cegły, najprawdopodobniej na początku XIX-tego wieku, przez stacjonujących na tym terenie żołnierzy armii carskiej i wykorzystywany był wtedy jako koszary wojskowe.
Po zakończeniu drugiej wojny światowej, nieruchomości weszła w skład majątku Kolei Państwowych, skąd jej własność, na początku XXI-go wieku przeszła w ręce prywatne.

Budynek parterowy o grubości murów około 75 centymetrów i powierzchni użytkowej 104,10 m2, aktualnie pokryty płytą falistą, tzw. eurofalą.
W czasie zarzadzania nieruchomości przez PKP z budynku zostały wydzielone i ustanowione jako osobne nieruchomości, dwa odrębne mieszkania, aktualnie użytkowane w całości przez jednego właściciela.
W skład domu wchodzą kuchnia, z zachowaną kuchnią kaflową, salon z kominkiem, sypialnia, łazienka, holl wraz ze schodami prowadzącymi na strych i dodatkowo trzy osobne pokoje (19,80 m2, 14,60 m2, 10,80 m2). Wysokość pomieszczeń 3,25 m.
Podłogi w pokojach, salonie, kuchni i korytarzu drewniane, wykonane z deski sosnowej.

Dom ogrzewany ciepłym powietrzem, instalacją rozprowadzoną z kominka znajdującego się w salonie i dwóch zachowanych i sprawnych kuchni kaflowych.
- Możliwość sprzedaży widocznych na zdjęciach obrazów, autorstwa właściciela nieruchomości. Sprzedaż całej galerii lub wybranych eksponatów z kolekcji -
Na działce, dodatkowo znajduje się drewniany wolnostojący budynek gospodarczy o powierzchni 21 m2.
Wokół domu liczne nasadzenia drzew iglastych i liściastych, krzewów i roślin ozdobnych, znajdziemy tutaj również miejsce na własny, przydomowy ogród z pełnym bogactwem warzyw, ziół i owoców.
Media: prąd, woda zasilanie z hydroforu, szambo ekologiczne.
Atutem nieruchomości jest jej położenie, pośród pól i w pobliżu lasów, gdzie nie zdążył jeszcze wywrzeć wpływu przemysł, które sprawia, że miejsce przepełnia natura i staje się ono prawdziwą oazą spokoju.
Jednocześnie do najbliższej miejscowości gminnej jest zaledwie 6 km, a do najbliższego miasta Parczewa odległość wynosi tylko 18 km, gdzie znajdziemy pełne zaplecze handlowe, urzędowe i szkolne.

Gmina Milanów, to znakomite miejsce do zamieszkania jaki do odpoczynku. W dużym kompleksie leśnym, bezpośrednio sąsiadującym z miejscowością Milanów utworzony został rezerwat przyrody Czarny Las, gdzie zachowały się szczególnie cenne stanowiska starych, naturalnych lasów mieszanych i liściastych z unikatowymi okazami 160-letnich dębów, 130-letnich grabów i starych lip.
Dodatkowo na terenie gminy jest mnóstwo miejsc na wycieczki piesze i rowerowe.
Jeżeli interesuje Cię dom obok zieleni na wsi, wśród spokoju, ciszy i w otoczeniu natury zapraszam do obejrzenia nieruchomości.

Lokalizacja - Miejscowość Milanów znajduje się w województwie lubelskim, 14 km od Parczewa, 25 km od Radzynia Podlaskiego, 54 km od Białej Podlaskiej, 64 km od Lublina, 174 km od Warszawy.
…………………………………………………………………………………………………
Opis sporządzony wg. oświadczeń uzyskanych od Zamawiającego.
Dokumenty dotyczące ww. nieruchomości do wglądu w biurze.
Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Koszty pośrednictwa ponosi sprzedający !!!
Numer licencji zawodowej 1567

CENA: 319 000 zł do negocjacji !

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEBLicencja: 1567

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
 • Biuro Nieruchomości INVEST Zuzanna Sitarz
 • Kopina, lubelskie
Wyślij email
319 000 zł
Napisz wiadomość
Kopina, lubelskie
Biuro Nieruchomości INVEST Zuzanna Sitarz
Wystawiający: Firma
Na allget.pl od 2017-09-23
 • ID ogłoszenia: 2417453
 • Dodane: 2021-08-10 03:03
 • Wyświetleń: 14
MOŻE ZAINTERESUJĘ CIĘ RÓWNIEŻ TE OFERTY