Twój bezpłatny serwis ogłoszeniowy

+DODAJ OGŁOSZENIE   Za darmo
To ogłoszenie jest nieaktywne

PRACA ZDALNA - Księgowy/a RtR z j. angielskim

  • Warszawa,
  • Dodane 2021-12-04
  • ID ogłoszenia: 2745034
Dodaj do schowka
  • Zgłoś nadużycie
    Powód zgłoszenia

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Obowiązki na stanowisku:
• rekoncyliacje kont
• procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych
• księgowania w księdze głównej
• księgowanie w obszarze środków trwałych, ich ewidencji i amortyzacji
• kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
• weryfikacja rachunku zysków i strat
• przygotowanie dokumentów do sprawozdania finansowego
• udział w zamknięciach miesiąca/roku
• tworzenie raportów i zestawień

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, księgowość, rachunkowość, ekonomia bądź pokrewne)
• Minimum roczne doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej (AP/AR/GL)
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Znajomość standardów US GAAP będzie dodatkowym atutem
• Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP,

Nasi partnerzy biznesowi oferują:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
• Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe
• Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku
• Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji
• Możliwości rozwoju - ścieżki kariery
• Pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe etc.)
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Aplikuj : https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Warszawa/15974-61809-25-tsp-3875.html

Warszawa,
Wystawiający: Firma
Na allget.pl od 2017-11-09
  • ID ogłoszenia: 2745034
  • Dodane: 2021-12-04 07:02
  • Wyświetleń: 4
MOŻE ZAINTERESUJĘ CIĘ RÓWNIEŻ TE OFERTY