Twój bezpłatny serwis ogłoszeniowy

+DODAJ OGŁOSZENIE   Za darmo
To ogłoszenie jest nieaktywne

PRACA ZDALNA - Księgowy/a GL (BPO/SSC) z jęz. angielskim

  • Łódź,
  • Dodane 2021-12-04
  • ID ogłoszenia: 2745061
Dodaj do schowka
  • Zgłoś nadużycie
    Powód zgłoszenia

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Zadania:
• Prowadzenie działań zamykających na koniec miesiąca
• Przetwarzanie zapisów księgowych, nadzór nad poprawnością danych
• Przygotowywanie raportów i uzgodnień bilansowych
• Komunikacja w języku francuskim z klientami, współpraca z innymi działami księgowymi w celu zapewnienia poprawności procesu
• Udział w różnych projektach księgowych

Oczekiwania:
• Około 2 lata doświadczenia w księgowości (preferowany dział AP lub GL)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Wysokie zdolności analityczne i swobodne poruszanie się w Ms Excel
• Znajomość SAP jako atut

Nasz Klient oferuje:
• Stabilność zawodową - umowę o pracę
• Używanie języka obcego w praktyczny sposób
• Pracę w środowisku międzynarodowym
• Specjalny program szkoleń dla każdego nowego pracownika
• Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Aplikuj : https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Lodz/15978-61836-25-tsp-3875.html

Łódź,
Wystawiający: Firma
Na allget.pl od 2017-11-09
  • ID ogłoszenia: 2745061
  • Dodane: 2021-12-04 07:02
  • Wyświetleń: 6
MOŻE ZAINTERESUJĘ CIĘ RÓWNIEŻ TE OFERTY