Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Operator wózka widłowego
zachodniopomorskie, Erfurt
JOB-NOW Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Opis stanowiska:

wykonywanie załadunków i odstawianie palet na wskazane miejsca
współpraca z zespołem oraz wykonywanie poleceń kierownika zmiany

Wymagania
Wymagania:

gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy
Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
praca około 300 kilometrów od Zgorzelca
stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę
stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo
zapewnione zakwaterowanie
zwrot kosztów badań lekarskich
opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

O Pracodawcy
JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Wyświetleń: 14 2024-03-29 Dodał(a): hrlink@allget.pl