Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
SZWACZKA
8 000 zł
NEUSS
Telefon: +48 505 176...

Opis stanowiska

Praca odbywa się na pralni przemysłowej, przy drobnych pracach naprawczych (np. zszycia popuszczonych szwów, zszywanie odprutych mankietów, przyszywanie guzików itp.)

Asortyment na pralni: gastronomiczne i hotelowe tekstylia (brak asortymentu medycznego)

Wymagania

  • chęć do pracy

  • doświadczenie w pracy jako szwaczka/krawcowa

  • gotowość do pracy 2-zmianowej

  • zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

Oferujemy

  • stawka dzienna 13,50 EUR brutto/, wynagrodzenie ok. 1400-1600 € netto miesięcznie

  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

  • możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec po przepracowanych 3 miesiącach (na podstawie faktur za paliwo, biletów)

  • praca zmianowa i możliwość nadgodzin jeśli jest takie zapotrzebowanie

  • płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech

  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce

  • 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku

  • polska umowa o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

  • pomoc w załatwieniu zameldowania

  • praca z możliwością przedłużenia współpracy

  • pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec

  • program Zarabianie przez Polecanie - otrzymasz dodatkowo 150 EURO brutto za każdą poleconą osobę

Wyświetleń: 12 2024-04-17 Dodał(a): praca@hrnow.com.pl