Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Magazynier z UDT
łódzkie, Ksawerów
Gi Group

Zakres obowiązków
Dla naszego klienta, znanej firmy produkcyjnej z okolic Łodzi, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Magazynier z UDT.

Zadania:

Transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji;
Załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego;
Zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty;
Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagania
Wymagania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego;
Posiadanie uprawnień UDT;
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
Znajomość i rozumienie procesów w zakładzie produkcyjnym.

Oferujemy
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta;
Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
Bezpłatny transport pracowniczy na wyznaczonych trasach;
Konkurencyjne wynagrodzenie + premia.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

O Pracodawcy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Wyświetleń: 8 2024-04-18 Dodał(a): hrlink@allget.pl