Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Grafik komputerowy ZDALNIE
Telefon: 666526928
W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY • PRACA ZDALNA

Obowiązki:

·    tworzenie materiałów graficznych oraz prostych animacji (np. GIF)

·    kreacja graficzna prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii online

·    tworzenie key visual

·     projektowanie materiałów reklamowych (ulotek, broszur, kalendarzy) – eksport w wersji do druku

Wymagania:

·    aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

·    wiedza z zakresu grafiki komputerowej

·    znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesigne, Illustrator lub Corel)
·     dołączenie portfolio

·    bardzo dobra organizacja pracy własnej

·    kreatywność i wiedza z zakresu technik artystycznych oraz marketingu

·    umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

·    umowę o pracę

·    pracę zdalną (pon. - pt. godz. 8:00 - 15:00)

·    atrakcyjne wynagrodzenie

·    nowoczesny sprzęt

·    pracę w miłym i zgranym zespole

·    wyjazdy integracyjne

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 666 526 928 lub przesłać CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl
Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396
Wyświetleń: 11 2024-04-19 Dodał(a): u.kwasniak@ipracujzdalnie.pl