Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Pracownik Restauracji Popeyes
zachodniopomorskie, Szczecin
Rex Concepts PLK Poland Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Jak będzie wyglądała Twoja praca?

Będziesz dbał o obsługę Gości, zapewniając im pozytywne wrażenia,
Będziesz przygotowywał najwyższej jakości produkty,
Będziesz utrzymywał czystość w restauracji,
Będziesz wspierał restaurację w realizacji wyznaczonych celów,
Będziesz dbał o najlepszą atmosferę!

Wymagania
Czego oczekujemy?

Abyś był pozytywnie nastawiony i zaangażowany w życie restauracji,
Abyś był otwarty i komunikatywny,
Abyś był dyspozycyjny zarówno w ciągu tygodnia jak i w weekendy,
Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy
Co zyskasz, jeśli dołączysz do naszego zespołu?

Stabilne zatrudnienie: umowa zlecenie lub umowa o pracę,
Elastyczne godziny pracy,
Udział w konkursach i szansa zdobycia dodatkowych premii,
Ekwiwalent za pranie w wysokości 2 zł do każdej przepracowanej godziny,
Możliwość skorzystania z karnetu sportowego,
Prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,
Możliwość dalszego rozwoju.

O Pracodawcy
Historia Popeyesa rozpoczęła się 49 lat temu w Nowym Orleanie w Luizjanie. To co zaczęło się jako jedna mała restauracja z marzeniem o stworzeniu najlepszego smażonego kurczaka na świecie, jest teraz szaleństwem, które ogarnęło świat serwując w ponad 3700 restauracjach.
Szukamy osób, którzy chcą mieć udział w uczynieniu Popeyes najbardziej lubianą marką kurczaków w Polsce - czy to będziesz Ty? Przekonaj się sam i zaaplikuj na stanowisko:

Wyświetleń: 9 2024-04-20 Dodał(a): hrlink@allget.pl