Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Brygadzista w Dziale Utrzymania Ruchu
wielkopolskie, Poznań
Gi Group

Zakres obowiązków
Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży automotive, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Brygadzista (Mistrz) w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zadania:

Zarządzanie podległym zespołem (mechanicy, elektrycy, automatycy)- delegowanie zadań i kontrola ich realizacji;
Bezpośredni udział w pracach podległych techników;
Usuwanie awarii zgodnie z priorytetami;
Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania
Wymagania:

Min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w DUR
Min 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
Umiejętność samodzielnej regulacji i bieżących napraw maszyn.
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt).

Oferujemy
Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta;
Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, system kafeteryjny, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie posiłków).

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

O Pracodawcy
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Wyświetleń: 7 2024-04-24 Dodał(a): hrlink@allget.pl