Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Młodszy Menadżer Restauracji Tomaszkowo od 32,50 zł brutto/godz.
warmińsko-mazurskie, Tomaszkowo
McDonalds Polska

Zakres obowiązków
Co otrzymasz od nas?

Umowa o pracę
Stawka 32,50 zł/h brutto
Stabilne zatrudnienie dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem
Możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego
Dodatki do wynagrodzenia:
+ 20 % stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00
Premia za zrealizowanie celów
Benefity:
Ekstra zniżki pracownicze ( skorzystasz z nich w czasie pracy)
Kartę rabatową do wykorzystania w sieci restauracji McDonald's w całej Polsce
Możliwość nabycia kart sportowych Medicover Sport dla Ciebie i Twoich bliskich na preferencyjnych warunkach pracodawcy
Pracę w miejscu gdzie się ceni atmosferę i wzajemne relacje

Wymagania
Czego szukamy?

chęci do pracy
sumienności i zaangażowania
otwartości i komunikatywności
umiejętności pracy w zespole
umiejętności podejmowania decyzji
chęci rozwoju zawodowego
dyspozycyjności
pozytywnego nastawienia do pracy i gości restauracji

Oferujemy
Co będziesz robić?

Na początku przejdziesz przez wszystkie stanowiska i poznasz pracę na każdym z nich.
Jako menadżer będziesz podejmować codzienne decyzje w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywać ewentualne problemy i dbać o to, by wszystko szło sprawnie, a goście byli zadowoleni.
Będziesz zarządzać pracą zespołu, dbać o rozwój pracowników i dobrą atmosferę.
Będziesz też przygotowywać posiłki i obsługiwać gości - ramię w ramię z całym zespołem.
Mile widziane, ale nie koniecznie, są badania sanitarno-epidemiologiczne :) Jeżeli ich nie masz, nic nie szkodzi - pomożemy w wyrobieniu.

Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's Tomaszkowo!
Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!

O Pracodawcy
McDonald's Tomaszkowo - poczuj smak rozwoju!

PRACUJ Z NAMI!

Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!

Szukasz pracy, która da Ci możliwości rozwoju i awansu? Naucz się kierować zespołem i zostań menadżerem w jednej z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie! McDonald's to miejsce dla Ciebie - aplikuj bez wahania.

Wyświetleń: 6 2024-04-25 Dodał(a): hrlink@allget.pl