Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Operator Maszyn Produkcyjnych
śląskie, Rybnik

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora Maszyn. Praca w firmie zajmującej się produkcją komponentów motoryzacyjnych. Miejsce pracy Rybnik.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • wynagrodzenie w wysokości 28,30 zł za godzinę

  • praca w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin, z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy

  • możliwość zakwaterowania

  • mile widziane małżeństwa

Wymagania:

  • chęć do pracy, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • kontrola jakości gotowych wyrobów

Zachęcamy do przesyłania aplikacji na adres e-mail: support@bigjobs.pl

Prosimy o załączenie CV

Big Jobs Sp. z o.o.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034

Wyświetleń: 86 2024-05-22 Dodał(a): support@bigjobs.pl