Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Praca przy renowacji/ocieplaniu elewacji/Francja!
dolnośląskie, Legnica
InterKadra Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Do Twoich obowiązków będzie należało:

renowacja fasady 3 budynków będących częścią kompleksu domu opieki społecznej.

Budynki 11,13 i 15 metrów wysokości, praca na rusztowaniu (nie stawianie rusztowań)

okładanie budynku wełną skalną o grubości 20 cm

tynkowanie,

malowanie fasad, balustrad itd.

Wymagania
Oczekujemy:

dyspozycyjności od czerwca (start pracy 03.06),
doświadczenia w zawodzie,
zdolności manualnych oraz sprawności fizycznej,
mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego (nie jest to wymóg konieczny),

Oferujemy
Mamy do zaoferowania:

stawka podstawowa: 13 EUR brutto/h + ekwiwalent żywieniowy za każdy przepracowany dzień 10,10 EUR/dzień
premia urlopowa na koniec kontraktu +10 %
pracę na pełen etat,
ekstra płatne nadgodziny,
zapewnione zakwaterowanie,
zarobki min. 2600 €/msc netto.

O Pracodawcy
InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.
Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Wyświetleń: 4 2024-05-24 Dodał(a): hrlink@allget.pl