Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Poszukujemy pracowników na stanowisko: Majster - Brygadzista ogólnobudowlany
zagranica, Kiel
Telefon: 504871738

Firma Mateb Sp. z o. o. z Tczewa - jest prężnie rozwijającą się firmą budowlaną, która pierwsze kontrakty w Niemczech realizowała 30 lat temu. Z uwagi na coraz większą liczbę zleceń poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech w zawodzie:

Majster - Brygadzista ogólnobudowlany

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i rozdzielanie zadań pomiędzy pracowników ogólnobudowlanych
  • Kontrola jakości wykonanych robót
  • Koordynacja dostaw materiałów
  • Koordynacja i rozdzielanie sprzętu niezbędnego do realizacji prac
  • Zamawianie materiałów budowlanych oraz narzędzi niezbędnych do pracy na budowie
  • Dbanie o zabezpieczenie placu budowy
  • Dbanie od przestrzeganie przepisów BHP
  • Dbanie o porządek na budowę

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego - w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie Niemiec
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność dostosowywania się do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na budowie

Oferujemy:

- całoroczne, stabilne zatrudnienie

- umowa o pracę / kontrakt b2b

- pełne ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne

- bezpłatne zakwaterowanie, zorganizowane przez pracodawcę

- bezpłatny transport z kwatery na budowę

- możliwość regularnych zjazdów

- zaliczki na budowie

- bezpłatne wyposażenie w niezbędną odzież oraz narzędzia

- wsparcie przez niemieckojęzycznych pracowników we wszystkich formalnościach ( uzyskanie numeru podatkowego , zameldowania, wnioski o zasiłek Kindergeld)

Miejsce pracy: Norymbergia , Jena, Kilonia , Hamburg, Flensburg ,

Wyświetleń: 12 2024-05-24 Dodał(a): biuro@duda-ubb.eu