Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Pracownik produkcji, monter
śląskie, Tychy
Gi Group

Zakres obowiązków
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością późniejszego przejścia pod firmę Klienta
- wynagrodzenie podstawowe od 4500 zł brutto
- premie 18 %
- dodatek frekwencyjny
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- transport pracowniczy
- kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie

Wymagania
Zadania:
- praca na hali produkcyjnej w charakterze montera/prasera klimatyzatorów samochodowych, desek rozdzielczych, komponentów samochodowych i nagrzewnic.
- montaż oraz pakowanie detali zgodnie z instrukcjami
- przestrzeganie standardów technologicznych i jakościowych

Oferujemy
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym
- sprawność fizyczna
- chęć i motywacja do pracy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

O Pracodawcy
Do pracy na zakład, który zajmuje się produkcją desek rozdzielczych, nagrzewnic oraz klimatyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy pracowników na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI, PRASER - MONTER
Lokalizacja: Tychy, ul. Turyńska
Nr kontaktowy: 508 040 093

Wyświetleń: 4 2024-05-25 Dodał(a): hrlink@allget.pl