Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Team Leader (Permanent Recruitments)
mazowieckie, Warszawa
LeasingTeam Group

Zakres obowiązków

Zarządzanie codziennymi operacjami zespołu rekrutacyjnego, zapewniając wysoką jakość usług i terminowe realizacje zleceń
Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
Monitorowanie wskaźników wydajności zespołu i podejmowanie działań w celu osiągnięcia celów biznesowych
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end
Direct search i prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami

Wymagania

Doświadczenie w pracy w branży rekrutacyjnej, preferowane stanowiska średniego i wyższego szczebla
Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność budowania pozytywnych relacji zarówno z klientem, jak i kandydatami
Umiejętność skutecznego zarządzania czasem i priorytetami, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu jakości pracy
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętność motywowania i rozwijania członków zespołu
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

Pracę hybrydową (3 dni z biura, 2 dni z domu)
Elastyczna forma zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe podstawa + system premiowy
Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje pomysły i inicjatywy są cenione
Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych specjalistów w branży

O Pracodawcy
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR. Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy:

Wyświetleń: 4 2024-06-12 Dodał(a): hrlink@allget.pl