Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Ambasador/ka marki - praca podczas Juwenaliów w Krakowie
małopolskie, Kraków
InterKadra Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Do Twoich obowiązków będzie należało:

prowadzenie aktywacji konsumenckich dla jednej z najbardziej znanych marek tytoniowych na rynku;
praca w zespole 2- osobowym;
praca podczas Letniego Brzmienia w Krakowie (05-06.07)
aktywne promowanie wyrobów tytoniowych wśród pełnoletnich, palących klientów;
sampling produktów, rozdawanie gadżetów;
zachęcanie do zapoznania się z ofertą marki za pomocą interaktywnych narzędzi.

Wymagania
Poszukujemy osób:

pozytywnie nastawionych do pracy, uśmiechniętych, pełnych energii i kreatywnych;
komunikatywnych, dla których kontakt z drugim człowiekiem to sama przyjemność;
miłej aparycji;
pełnoletnich (mile widziane osoby ze statusem studenta).

Oferujemy
Mamy do zaoferowania:

atrakcyjne wynagrodzenie - do 62 zł/h brutto;
zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

O Pracodawcy
InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie dla naszego Klienta z branży tytoniowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wyświetleń: 6 2024-06-13 Dodał(a): hrlink@allget.pl