Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Diagnosta Laboratoryjny
śląskie, Świętochłowice
BADAJ.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zakres obowiązków
Twoja praca:
- wykonywanie badań i analiz laboratoryjnych
- dokładna interpretacja i autoryzacja otrzymanych wyników
- obsługa sprzętu medycznego
- obsługa systemu Laboratory Information System (LIS)

Wymagania
Oczekiwania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- czynne prawo wykonywania zawodu
- umiejętności analityczne - Twoje analityczne podejście do badań będzie kluczowe dla jakości wyników, które dostarczamy
- chęć rozwoju - oferujemy wsparcie w edukacji i liczne możliwości szkoleń
- dyspozycyjność do pracy w ramach zmian porannych i popołudniowych.

Oferujemy
Dla Ciebie:
- wynagrodzenie 8400-9800 zł brutto - Umowa o Pracę
- finansowanie 100% dla kursów specjalizacyjnych
- benefity, w tym dofinansowanie do posiłków (Smartlunch)
- szkolenia wewnętrzne (posiadamy własnego szkoleniowca)
- różnorodność - poznanie wielu pracowni i sprzętu w ramach jednej firmy
- dzielenie się wiedzą - mamy doświadczony i zróżnicowany zespół diagnostów, który wzajemnie uczy się od siebie
- reputacja - uchodzimy za laboratorium skupione na jakości i faktycznie przywiązujemy wagę do rzetelności wyników badań
- profesjonalizm - jeśli badanie wymaga powtórzenia, robimy to bez wahania, dbając o najwyższą jakość wyników.

O Pracodawcy
Jako Badaj.to, czyli nowa marka wywodząca się z firmy Śląskie Laboratoria Analityczne, skupiamy się w 100% na zdrowiu naszych pacjentów. Od 1991 roku, dzięki wiedzy, precyzji i oddaniu diagnostów, nasi pacjenci mogą liczyć na dokładne i wiarygodne wyniki badań. Rozumiemy, jak ogromna odpowiedzialność spoczywa na Waszych barkach i jak ważne jest to, co robicie dla zdrowia i życia pacjentów. Wybierając ten zawód z pewnością kierowaliście się miłością do nauki i pomocy ludziom. A takich osób szukamy do naszego zespołu - rzetelnych, dociekliwych i analitycznych. Nasi diagności pracują w kilku laboratoriach, a jedno z nich - centralne znajduje się w Świętochłowicach

Wyświetleń: 5 2024-06-14 Dodał(a): hrlink@allget.pl