Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Holandia/praca dla kierowcy kat. C
dolnośląskie, Wałbrzych
InterKadra Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Do Twoich obowiązków będzie należało:

rozwożenie różnego rodzaju produktów na paletach,
realizacja powierzonych celów,
dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii.

Wymagania
Oczekujemy:

doświadczenia na podobnym stanowisku,
ważnego prawa jazdy C,
komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego,

Oferujemy
Mamy do zaoferowania:

holenderską umowę o pracę,
zarobki w EURO,
komfortowe zakwaterowanie,
pracę na pełen etat.

O Pracodawcy
InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.
Wraz z holenderskim partnerem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wyświetleń: 2 2024-06-15 Dodał(a): hrlink@allget.pl