Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Działka na sprzedaż, Stargard Stargard, 450.00 m2
55 000 zł
zachodniopomorskie, Stargard
Telefon: 606285155 / 519546900
Kategoria : Działka na sprzedaż
Lokalizacja : Stargard, Stargard, Władysława Reymonta
Powierzchnia : 450 m2


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki rekreacyjno-ogrodowej o powierzchni 450m2. przy ul. W. Reymonta w Stargardzie.

Działka położona jest w pobliżu osiedli: Łukasiewicza i Harmonii Park, w bardzo dobrym, cichym miejscu, do którego z łatwością można dojechać samochodem, jak i komunikacją miejską. Do działki nie docierają odgłosy miasta czy dróg szybkiego ruchu, więc jest idealna do spokojnego odpoczynku.

Posadowiony na działce murowany domek (z elewacją ocieploną styropianem) posiada łącznie 4 pomieszczenia: salonik z kominkiem podzielonym na część wypoczynkową oraz kuchenną, łazienkę (toaletę z umywalką), a także dwa pomieszczenia pełniące funkcję składziku na narzędzia ogrodowe. W domku podłączony jest prąd i woda, a na zewnątrz - wymurowany grill. Dodatkowo, na tyłach działki, zlokalizowane jest pomieszczenie na opał (obecnie jest drewna na dwa sezony) oraz kompostownik.
Z myślą o amatorach ogrodnictwa, działka została zaprojektowana z uwzględnieniem miejsc na uprawę warzyw i owoców oraz posadzenia pięknych
i różnorodnych kwiatów, posiada namiot foliowy pod uprawę m.in. pomidorów. Na działce znajdują się drzewa owocowe, tj. jabłonie, śliwy i wiśnie, a także krzewy porzeczek. Działka posiada rozprowadzone ujęcie prądu oraz wody, co ułatwia pielęgnację ogrodu. Dodatkowym atutem jest również własna studnia
z wodą. Przy domku, na tzw. części wypoczynkowej rosną krzewy: derenie, hortensje, azalie i rododendrony w różnych kolorach, które dodają uroku temu wyjątkowemu miejscu. W cieniu drzew, podziwiając piękne kwiaty, można wypocząć albo poopalać się na odkrytej przestrzeni.
Wyświetleń: 15 2024-07-10 Dodał(a): odadmin@allget.pl