Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Monter Izolacji Przemysłowych
kujawsko-pomorskie, Monachium-Norymberga
NetworkEast Personalberatung

Zakres obowiązków
Zadania:

Montaż materiałów izolacyjnych np. wełna, kauczuk itp.
Praca według rysunków technicznych lub planów budowlanych
Wykonywanie klasycznych prac montażowych i czynności związanych z ww. pracą

Wymagania
Wymagania:

Ukończone szkolenie zawodowe jako specjalista ds. izolacji lub w zawodzie pokrewnym albo doświadczenie zawodowe w dziedzinie izolacji
Podstawowa znajomość pakietu MS Office
Aktywne prawo jazdy kategorii B
Samochód na dojazd do pracy
Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy
Oferujemy:

Stawka: 17,39€ brutto za godzinę
Dodatek mieszkaniowy: 20,00€ netto za każdy dzień
Dodatek żywnościowy: 28,00€ netto za każdy przepracowany dzień
Dodatek na paliwo 130,00€-150,00 netto miesięcznie
Dodatek świąteczny
Dodatek urlopowy
30 dni urlopu (SOKA BAU)

O Pracodawcy
Informacje ogólne:

Jesteśmy firmą działającą na zlecenie niemieckich firm szukających wykwalifikowanych pracowników do pracy stałej w Niemczech. Umowy o pracę są podpisywane tylko i wyłącznie z pracodawcą. NetworkEast pomaga zatrudnionym pracownikom w sprawach związanych z pracą i pobytem w Niemczech.

Informacje o pracodawcy:

Firma działa na rynku niemieckim od kilkudziesięciu lat i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Jej siedziba główna znajduje się w Bremen, ale ma przedstawicielstwo w całych Niemczech jak i również w Europie. Celem firmy jest bycie najbardziej niezawodnym i wydajnym dostawcą usług przemysłowych w Niemczech. Czy to izolacja, ochrona przeciwpożarowa, rusztowania, technika powierzchniowa czy demontaż elektrowni atomowych - Twój przyszły pracodawca rozwiązuje problemy i oferuje usługi przemysłowe jako kompletne rozwiązania.

Wyświetleń: 8 2024-09-11 Dodał(a): hrlink@allget.pl