Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Fasadier -renowacja elewacji. Francja
zagranica, Francja
InterKadra Sp. z o.o.

Zakres obowiązków
Do Twoich obowiązków będzie należało:

renowacja fasad budynku (;dom opieki społecznej);
praca na rusztowaniu
ocieplenia budynków wełną skalną (;20cm);
tynkowanie

Wymagania
Oczekujemy:

 doświadczenia
j. francuski lub angielski
dyspozycyjność

Oferujemy
Mamy do zaoferowania:

stawkę 13 euro/h brutto
10% premii urlopowej
10% premii za dotrzymanie terminu kontraktu
ekwiwalent żywieniowy 10,10 euro/ przepracowany dzień
umowę gwarancyjną, potem francuska umowa
nadgodziny dodatkowo płatne (;36-39h- +25%; 40-43h +50%);
zakwaterowanie (;płatne 100 euro/osoby);.

O Pracodawcy
InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
Dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wyświetleń: 0 2024-09-20 Dodał(a): hrlink@allget.pl