Trwają prace modernizacyjne
Mogą występować błędy przy wyszukiwaniu lub wyświetlaniu ogłoszeń
Działka na sprzedaż, Ostrowo, 2140.00 m2
1 100 000 zł
pomorskie, Ostrowo
Kategoria : Działka na sprzedaż
Lokalizacja : Ostrowo
Powierzchnia : 2 140 m2


Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 2140m2 w nadmorskiej miejscowości Ostrowo. Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu. Idealna pod zabudowę jednorodzinną, apartamenty, pensjonat lub niewielki ośrodek wypoczynkowy. Działka znajduje się ok 900m od pięknej szerokiej plaży morza Bałtyckiego.
Działka nie posiada żadnych zabudowań ani drzew, powierzchnia jest wyrównana. Do działki doprowadzona jest miejska sieć wod.-kan., prąd w drodze do podłączenia po uzyskaniu pozwolenia na budowę (nowe przepisy). W cenie zawarty jest również udział w gruncie wewnętrznej drogi dojazdowej .
Działka posiada warunki zabudowy pozwalające na budowę 2 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z dopuszczeniem usług zakwaterowania turystycznego do 30% powierzchni każdego z budynków oraz budowę urządzeń budowlanych, powierzchnia zabudowy do 19%, biologicznie czynna min 65%.
Ze względu na wielkość działki, można dodatkowo postawić 4 domki na zgłoszenie.
Ostrowo jest małą i cichą miejscowością, położoną między lasami sosnowymi a plażą, idealną dla osób chcących odpocząć od ciągłego tłoku i hałasu. Położona jest nieco dalej od linii brzegowej, ze względu na płynącą rzeczkę Czarna Woda i łąki, dzięki czemu jest miejscowością która oparła się tysiącom hałaśliwych budek tarasujących przejście chodnikiem. W jej centrum zaczyna się ścieżka prowadząca do rezerwatu przyrody Bielawa – siedliska żurawi oraz miejsca popularnego wśród amatorów wędrówek, wycieczek rowerowych i obserwacji ptaków. Nie brakuje również atrakcji dla aktywnych. Ostrowo położone jest pomiędzy Karwią (2 km) oraz Jastrzębią Górą - 6 km, Do Władysławowa - 13 km.
Serdecznie polecam!
Wyświetleń: 18 2022-06-20 Dodał(a): odadmin@allget.pl